| Anonim838 a întrebat:

Buna vreau si eu un raspuns Urgeent ce stiti despre liceul Ucecom Spiru Haret orice informatie imi este de folos va rog raspunsuri. Ofer Funda

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Din cate stiu eu, este un liceu particular(privat) iar ca sa inveti acolo trebuie sa platesti o taxa scolara. Uite, au site:
http://www.ucecom-spiruharet.ro/

Succes la scoala si numai bine.

| Anonim838 explică:

Liceul "Ucecom" Spiru-Haret din Bucuresti

| Anonim838 explică:

Da stiu ca este un liceu particular m-am si inscris la aceest liceu dar voiam sa vad cum sunt profesorii, cum se invata dimineata-dupa amiaza etc.