| nuamgasitnumedeutilizator89 a întrebat:

Bună ziua, am absolvit un liceu sportiv și am luat bacalaureatul, doresc sa ma înscriu la UNEFS.
Întrebările mele sunt urmatoarele:
1. Avand în vedere ca am absolvit liceu sportiv mai trebuie sa susțin vreun fel de admitere?
2.Care sunt pașii și cum trebuie procedat, va mulțumesc frumos, ofer funda

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Afli tot ce te intereseaza si altele in plus de pe site-ul oficial al UNEFS, in Admiterea 2024.

| nuamgasitnumedeutilizator89 explică (pentru Ioandelasal):

Am citit în mare parte, ori nu am vazut ori nu e, de aceea am intrebat