| REJ a întrebat:

Am fost admisă la o facultate la buget și am confirmat-o. Intre timp, am optat pentru o facultate cu taxa și as vrea ca maine sa renunț la cea de la buget. Știu ca dacă ai chiar și o zi făcută la fără taxa, anul următor, dacă vreau sa schimb facultatea, va trebui sa fac un an la taxa obligatoriu. Întrebarea este: Dacă maine renunț la facultatea la buget, se mai ia in calcul ca am făcut primul an de facultate la buget? Mulțumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca renunti maine si iti scoti dosarul nu se va lua in calcul ca ai facut o perioada la buget.