| MortuVesel a întrebat:

Am o intrebare, posibil stupida. Pana când poți amâna plata taxei de la facultate? Pana la finalul sesiunii sau o pot achita si in vara? Dacă sunt scutit.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Stupida nu este doar contradictorie. Afirmi ca esti scutit si totusi intrebi de amanarea taxei. Dca esti scutit nu trebuie sa platesti taxa.
Daca totusi nu esti scutit de taxa atunci plata se face conform regulamentului facultatii, asa ca acolo trebuie sa te interesezi.

| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Eu zic sa o plătești cât mai repede ca să eviți problemele, sau daca nu o plătești integral, măcar o parte.Succes!