| Madalinastaicu a întrebat:

Am terminat 11 clase acum doi ani si as dori sa termin si clasa 12 dar la un alt liceu doare ce mi-am schimbat domiciliul si nu stiu cum sa fac chiar imi doresc sa termin liceul?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este foarte simplu: depui o cerere de transfer la liceul unde vrei sa mergi, motivul fiind schimbarea domiciliului. Daca lucrezi sau nu poti sa mergi la cursuri de zi poti sa te transferi la un liceu cu seral sau cu frecventa redusa.

| Madalinastaicu explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc frumos! Va doresc o zi frumoasa