| SangeDeTaur a întrebat:

Dintre facultatile in Bucuresti titu maiorescu si hyperion unde se face mai multa programare care iti ofera diploma in programare si care are renume mai bun? Si Am inteles ca la hyperion e automatica si informatica aplicata sau informatica care ar fi mai >buna

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Facultatile private din Romania inca sunt la un nivel foarte scazut in comparatie cu cele de stat asa ca diploma nu prea conteaza cine ti o da... iar cand e vorba de programare la orice facultate ai fi 80% din munca orium trebuie sa o faci pe cont propriu