| Saiche a întrebat:

Bună ziua sper să mă puteți ajuta.Am 37 de ani și as dori să mă reînscriu la liceu pentru a il termina si a da Bacul.Am renunțat in ultimul an ( știu ca trebuie să refac clasa 12 și in plus 13)din probleme de familie chiar dacă eram un elev exemplu cu note doar de 9 și 10 intr-un liceu f bun din București.Am un mare regret pentru acest lucru acum locuiesc in afară am un job bun o familie fericită și îmi pot permite tot ceea ce vreau dar totuși îmi lipsește acest pasaj. Vreau să mă înscriu la un liceu cu frecventă redusă ce face cursuri din 2 in 2 sapt sâmbătă și duminică. sunt dispusă să vin in România din 2 in 2 sapt pentru a participa la cursuri si a obține diploma.Este cineva aici care are experiența cu un astfel de liceu? Va mulțumesc dacă îmi puteți raspunde

5 răspunsuri:
| Saiche explică (pentru ioana748):

Bună ziua cred ca in cazul meu este cea mai bună soluție.Va mulțunesc

| ioana748 a răspuns (pentru Saiche):

Cu placere,
Mult succes,
Toate cele bune,

| Lupică27 a răspuns:

E o initiativa foarte buna, succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poți înscrie prin programul "A doua șansă".