| Gabriell1992 a întrebat:

sunt student in anul I la Universitatea Politehnica. Mi-am alse ca materie liber aleasa pedagogia. Astazi, am vazut ca s-a afisat pe site-ul facultatii orarul. Nu prea imi dau seama unde trebuie sa merg.
"http://www.energ.pub.ro/studenti_orar.html"
De asemenea, oare trebuia sa merg de saptamana aceasta? Sau de saptamana viitoare. In cursul acestei saptamani s-a afisat orarul. Am sunat si la secretariat, dar nu au stiut ce sa imi spuna, nici macar nu i-a pasat ce i-am spus doamnei secretare.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Scrie destul de clar numele salii in paranteza, nu vad problema.