| Cocosulinfuriat72 a întrebat:

Bună ziua, sunt un elev de clasa a 9 a, îmi doresc sa ma transfer la alt liceu pe alt profil (științe sociale) ce diferențe trebuie sa dau?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta trebuie intrebat doar la liceul unde te vei transferam, care sunt materile de diferenta si la ce dai examen?
Noi nu stim de la ce anume te transferi tu si daca ati avut materii comune sau nu.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Bună, depinde pe ce profil ești.
Dacă nu faci ( latina, desen, muzica etc) atunci diferențele o să le dai la aceste materii.
Mai multe detalii poți găsi și pe internet, succes!

| Cocosulinfuriat72 explică:

Iar eu vin de pe chimie industriala

Întrebări recente