| BuricDeEdi69 a întrebat:

Buna ziua TPU. In cateva zile dau teza la Romana si profesorul nu a abordat mai deloc materia la clasa.
Ati putea LITERALMENTE sa imi dati titlurile a ce ar trebui sa invat (clasa a IX-a, sem I)?
Daca nu cer prea mult, cateva link-uri potrivit ar fi frumos.
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| BuricDeEdi69 explică:

Din cate observa acest "sistem de a corecta greseli gramaticale" nu prea functioneaza. Mi-a schimbat din corect in gresit -_-

| Robert_Robert_GR_2000 a răspuns:

Niveluri, Romanul ( mara sau ce roman ati facut ) sinonime, antonime...