| Xeenax a întrebat:

am nevoie de ceva ajutor, dau funda. Am o problema destul de mare cu matematica si m-am trezit cam tarziu ca am inceput sa am probleme serioase in sensul ca..nu imi iese media. Deci la teza am nevoie de 5+, cum as putea sa invat in cateva zile materie de un semestru (clasa 10). As avea nevoie de idei sau probabil o modalitate de A INTELEGE materia asta.

1 răspuns:
| deadwillow a răspuns:

Matematica n-o poti invata asa repede. Daca ai pierdut mult e cam greu sa inveti totul asa pe fuga...Incearca sa retii esentialul (definitii si chestii de gen)
Matematica e imputita, tocmai d-aia sunt intr-a 10 a la filo si nu la mate-info big grin