| Vlaadkaa a întrebat:

Bună ziuă,TPU!
Întrebarea este adresată celor care au terminat /s-au retras de la UVT(Universitatea de vest din Timisoara),dar pot raspunde si cei de la alte facultati,daca stiu raspunsul.
Mentionez că am nimerit pe un loc cu taxă, Luni(26.06),mi-am achitat toata taxa + ceva penalizari,și tot luni am completat cererea de retragere de la studii.
Am dat azi mail celor de la secretariat sa intreb in cate zile imi pot primi documentele înapoi, iar cei de la secretariat mi-au zis ca depinde cand este aprobata de decan.
Știti cumva in cat timp este aprobată acea cerere? cate zile dureaza? Vă mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu ar trebui sa dureze mai mult de o saptamana.