| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua trec clasa a 10 a si vreau sa ma mut la stiințe sociale eu sunt la economic si maine dau diferența la desen știți cumva ce trebuie sa învăț ca nu am gasit nicăieri si daca puteți să-mi Spune-ți este grea? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| BJK1903 a răspuns:

Serios? Ce naiba te-ar putea sa te intrebe la desen? Si eu m-am transferat in clasa a 11 la stiinte sociale si am dat diferentele in primele 2 saptamani de cand am inceput scoala si cand primeam foile de rezolvare imi spunea profesorul raspunsul. Nu are ce sa te intrebe la desen pentru ca tu nici nu ai facut desen. Eu atunci am dat diferenta la: istorie, desen, muzica, biologie, fizica laughing ca eu atunci veneam de la profesionala... Mai mult sa te puna sa faci un desen nu cred ca te pune. Ce naiba laughing... Succes maine happy

1 răspuns:
| Kelz0 a răspuns:

Mulțumesc