| Andreius141 a întrebat:

Se mai poate depune dosarul pentru politehnica- ingineria electrică de pe acum înainte de bac?
Si dacă da ce ar trebui se depun la dosar si unde ar trebui sa le duc si cu cine pot vorbi sau interesa pentru mai multe detalii?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Termină-ți mai intâi școala, ia-ți bacul apoi depui ce ai de depus. Nu-i trebuie nimănui candidați fără diplomă!

| tudor2208 a răspuns (pentru sierra1):

Se refera la preadmitere happy

| LePapillonSurvivant a răspuns:

Ai putea si la Instalatii, daca esti din Bucuresti.
Regulile de admitere si locurile se afiseza in vreo 2 luni. Nu te grabi, nu-ti primeste nimeni dosarul decat in perioada de inscriere.

| tudor2208 a răspuns:

Salut, daca vrei sa depui dosar pentru ie, va trebui sa intri pe site ul lor de admitere, admitere.pub.ro, si acolo iti selectezi licenta dosar, tot dosarul se incarca online, pe site ul lor