| Tudami a întrebat:

Bunaaa! Am o intrebare...anul acesta cand mai avem vacanta?

Răspuns Câştigător
| Decrepit a răspuns:

Nu aveti de Pasti vacanta,ci doar o sa stati acasa a doua zi, care e legala obligatorie, pentru bugetari si pentru elevi.Din a treia zi de Pasti, in mai, va intoarceti la scoala.Vacanta de primavara va fi 6-14 aprilie, cu saptamana "Scoala Altfel", sau, cum imi place mie sa-i spun, saptamana "frectie la picior de lemn" in saptamana de dinaintea vacantei.

7 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Pe 32 februarie.

| Tudami explică (pentru ThePoet):

Serios?laughingSa stii ca nu m-am nascut ieritongue

| ThePoet a răspuns (pentru Tudami):

Poate te-ai nascut alaltaieri. "tongue"

| Tudami explică (pentru ThePoet):

Spre surprinderea ta..nu m-am nascut nici alaltaieri tongue

| passarisMB a răspuns:

Semestrul al II-lea

Cursuri - luni, 14 ianuarie 2013 - vineri, 5 aprilie 2013

Vacanta de primavara - sâmbătă, 6 aprilie 2013 - duminică, 21 aprilie 2013

Cursuri - luni, 22 aprilie 2013 - vineri, 21 iunie 2013

Vacanţa de vară - sâmbătă, 22 iunie 2013 - duminică, 8 septembrie 2013

Săptămâna 1 - 5 aprilie 2013 din semestrul al doilea este dedicată activităţilor extracurriculare şi extraşcolare, în cadrul programului Şcoala Altfel, având un orar specific.

| aNNtoNyO a răspuns:

De pasti si la varawinking