| Iulika96 a întrebat:

Bunaaa! Stie careva daca la Liceul Emil Racovita din Brasov se poarta uniforme, sunt curioasa pentru ca la anul acolo vreau sa merg.Am mai pus o data intrebarea asta si mi s-a spus ca e liceu sportiv ceea ce nu e absolut deloc adevarat.Multumesc anticipat, si sa stiti ca dau funda!

Răspuns Câştigător
| cretz a răspuns:

La Emil Racovita(LSN) stiu ca invata o colega de -a mea si anul trecut(anul acesta nu mai stiu) trebuia sa poarte pant de stofa gri, camasa alba sau albastra si sacou...asta de luni pana joi pentru ca vineri purtau ce vroiau eu happy dar era conditia ca in restul zilelor sa poarte uniforma

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A zis bine cret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, avem uniforma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da avem uniforma...de luni pana joi vineri venim cum vremhappydar sa stii ca nu toti o poarta big grin adica eu nu o port si profii nu mi-ai zis niciodat nimichappy

| sergione23 a răspuns:

Am intrat eu acolo da se poarta uniformă, sacou, pantaloni de stofă + cămașă albă.