| Cristan95 a întrebat:

Ca orice persoana care vrea raspunsuri rapide am sa postez la aceasta sectiune!
Sunt clasa a12-a si dupa cum stiti urmeaza sa dau la o facultate(dupa ce dau bacul bineinteles), facultatea la care vreau sa dau este cea de limba si literatura straina, stiu cum se da admitere bla bla bla, intrebarea mea suna in felul urmator:
Eu admitere am sa dau din romana si engleza(sunt bun la engleza) dar daca intru mai departe o sa ma axez tot pe engleza? adica eu as vrea sa invat germana! nu pot spre exemplu sa dau admitere din romana engleza si apoi sa urmez un profil gen romana-germana?
Multumesc pentru timpul acordat si te rog raspunde doar daca stii despre ce e vorba!

Răspuns Câştigător
| jonnyhelp a răspuns:

Conteaza admiterea. daca intri, vorbesti cu decanul si poti urma si invata o alta limba. keep calm, va fi bine. Axeaza-te pe bac mai intai ma frănd. si apoi fii sigur ca daca intri unde vrei, poti schimba limba pe care o vrei.

| Cristan95 explică (pentru jonnyhelp):

My friend, are you absolutely sure of what are you saying?
Ai urmat si tu aceasta facultate?

| jonnyhelp a răspuns (pentru Cristan95):

Fratele meu, dawinking

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Orice persoană INTELIGENTĂ, care vrea răspunsuri rapide şi SATISFĂCĂTOARE, îşi postează întrebarea acolo unde sunt şansele cele mai mari să primească răspunsuri la subiect, de la persoane interesate de subiectul respectiv şi foarte posibil pricepute/informate.

Nu ştiu de ce te aştepţi să primeşti răspunsuri mulţumitoare despre facultate printre lacrimi adolescentine, sarcini nedorite, mărimi de penisuri şi scurgeri vaginale.

Te mut la "Educaţie şi Cultură Generală", Cristan.
Cu plăcere. : )

| Cristan95 explică (pentru NOname):

Ok si cand pot primi raspunsul pentru ca am cam 5 luni la dispozitie?

| NOname a răspuns (pentru Cristan95):

Răbdare.winking