| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa pot crea un program imi trebue un alt program? (si daca da imi spuneti unul gratis?happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce program vrei sa creezi ca altfel intrebarea ta nu are niciun sens

| Ineys a răspuns:

Ca sa creezi un program, trebuie sa stii un limbaj de programare, daca vrei sa faci asta doar din plictiseala sau ca n-ai ce face pe moment, si peste 2 zile sa uiti complet de chestia asta, nu-ti recomand, deoarece e putin cam complexa treaba, daca vrei sa te pui pe treaba, documenteaza-te despre C++, java, etc.

| AleXzpm a răspuns:

Visual Studio 2013