| alinaalinalex a întrebat:

Cand credeti ca se afiseaza rezultatele la admitere la facultate la uaic?

3 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Sunt afisate deja rezultatele la uaic, am citit intr-un ziar. Verifica si tu pe uaic.ro. succes!

| Euletitia a răspuns:

Scuze, am fost neatenta cand am citit articolul respectiv...rezultatele se afiseaza maine, 23 iulie 2012, am verificat acum pe net, intr-un articol din Ziarul de Iasi, dar si pe uaic.ro. Nu am stiut din prima data exacta, pentru ca eu al anul am admiterea la facultate. Bafta!

| pucca1993 a răspuns:

S-au afisat deja ..de ieri parca