| iubesteOrezul a întrebat:

Cand se afiseaza rezultatele de la admitere?

Răspuns Câştigător
| DdDiX a răspuns:

Rezultatele au fost afisate pe internet.
Uite aici: http://admitere.edu.ro/
Ii dai pe "Ierarhia la nivel judetean/ a munincipiului Bucuresti" si iti apare harta tarii cu toate orasele. Selectezi orasul si selectezi ceea ce doresti sa vezi.:*

3 răspunsuri:
| xKathrinexD a răspuns:

Sambata, 30 iunie 2012, rezultatele admiterii au fost afisate in scoala unde a fost dat examenul.

| alexstb a răspuns:

Astazi S-au mainewinking funda?

| ArsNoctis a răspuns:

Presupun ca te referi la rezultatele admiterii a celor de clasa a VIII-a. Daca da, ele se afiseaza pe 14 iulie [pana in ora 14:00] pe edu.ro, la sectia admitere 2012, iar pe 15 iulie se vor afisa la scoala generala de la care provii. Multa bafta! happy