| anonim_4396 a întrebat:

Cand incep cursurile fara frecventa?

2 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Cursuri fara frecventa la liceu sau la facultate. De fapt, daca stau bine si ma gandesc, nici nu mai exista aceasta denumire. La liceu sunt cursuri de zi si seral, iar la facultate sunt cursuri de zi, frecventa redusa si invatamant la distanta. Tu la care cursuri te referi?

| Corina a răspuns:

Cred ca structura anului scolar este aceeasi pentru toate formele de invatamant liceal si deci inceperea cursurilor este luni, 10 septembrie 2012.
http://www.didactic.ro/stiri/structura-anului-scolar-2012-2013