| p5ych0 a întrebat:

Cand incepe si cand se termina vacanta de paste (pentru cei de la liceu).]]

Răspuns Câştigător
| Giani_Geaburu_1995 a răspuns:

Incepe oficial pe 10 aprilie. Neoficial, in saptamana 6-10 aprilie ( miercuri, joi, cam asa ). Si se termina vacanta pe 20 de aprilie ( la o saptamana dupa pasti ). +2-3 zile de vacanta suplimentara ( in functie de scoala in care esti, desigur concediu propriu ).

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi structura anului şcolar 2014-2015 la linkul :
http://www.edums.ro/Structura-anului-scolar-2014-2015.pdf

Toate cele bune.

| SorinaSuciu a răspuns:

Incepe pe 10 aprilie si se termina pe 20 (teoretic, depinde de scoala unde esti)