| BuGsstormbunny a întrebat:

Când începe vacanta de primavara? De vineri sau de luni?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vacanta (si concediile) se calculeaza pe zile lucratoare.
La asta se mai adauga zilele de week-end si de sarbatori legale.

Acum, vacanta incepe luni, la care se aduna zilele de sambata si duminica, iar vineri este... zi scurta. big grin

| GPA a răspuns:

Începând cu 2 aprilie, adică de vinerea asta, până pe 4 mai (marți).

| Meme10Meme a răspuns:

Cica de joi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vineri pentru că vineri din câte am priceput ar fi vinerea neagră la catolici

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Mâine este ultima zi de școală.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Vineri nu se fac ore. Maine e ultima zi in care se fac ore.

| user00099678 a răspuns:

Mâine este ultima zi în care se face școală. Practic, de vineri, 2 aprilie luăm vacanță, până în 4 mai.

| Laylla24 a răspuns:

Doar joi mai facem școală