| RoxYuuKikyo a întrebat:

Cand incepem scoala? straight face

Răspuns Câştigător
| Mikku a răspuns:

De fapt, incepe pe 17 septembrie! D ecurand a aratat la stiri! Funda!

23 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Găsești informații pe www.edu.ro
Pa, pa.

| Maariiaa a răspuns:

Mi-ai amintit de școalaa. I don't want to see Nemaipomenit. Să ne mai bucurăm încă de vacanță, chestia aia numită pușcărie ( școală ) începe pe 10 septembriee. I don't want to see

| Xtadelo a răspuns (pentru Maariiaa):

rolling on the floor

| RoxYuuKikyo explică (pentru Maariiaa):

Pana la urma toti suntem condamnati la puscarie vreo 12 ani. crying O sa imbatranim acolooo! Daca eram cuminti nimeni nu ne trimitea la puscarie si ramaneam si noi la gradinita. sad
kiss

| zalisa a răspuns:

Cred că era mai simplu să cauţi pe google, nu crezi? happy

| RoxYuuKikyo explică (pentru zalisa):

Nu prea cred thinking Adica, sincer, in ultima vreme tot ce caut pe google imi da rezultate aiurea rau de tot si nu am rabdare sa citesc fiecare titlu de site ca mai rau ma enervez... Sper ca m-ai inteles kiss

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

10 septembrie

| 1DPinkpOint a răspuns:

Nuuuuuuuu x_x de ce a trebuit sa imi amintesti? nu te poti bucura de lenea din vacanta? nu`ti place cat tii de bine? e ok sa te trezesti la 12, nu? hai ca m`ai enervat si daca continui iese urat laughing prin 10 incepem scoala straight face

| RoxYuuKikyo explică (pentru 1DPinkpOint):

Nu am vrut sa te enervez I don't want to see Nici mie nu-mi place dar am la temeee! Si vreau sa vad daca pot sa le mai aman inceperebatting eyelashes
Scuzeee! sad kiss

| 1DPinkpOint a răspuns (pentru RoxYuuKikyo):

Staii calma doar glumeam! happykiss lasa temele si du-te leneveste in pat cat mai ai ocazia laughingkiss

| RoxYuuKikyo explică (pentru 1DPinkpOint):

Am Inteles! Sa traiti! Pana maine mai dorm ca m-am trezit prea devreme la 10 :o
kisskiss

| DarkBlood32 a răspuns:

| BlaaBlaa a răspuns:

10 septembrie big grin

| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

Pe 10 septembrie sad Funda?

| SomeRandomDude a răspuns:

Condamnare cu inchisoarea pe anul 2012-2013 incepe pe 10 septembrie PUSCARIE PLACUTA!

| ingerashmyk a răspuns:

Pe 10 septembrie

| LovelyPuppyEyes a răspuns:

10 septembrie, pentru ca pic lunihappy Funda? big grin

| racc a răspuns:

10 septembrie (iti spun sigur)

| nicole24 a răspuns:

Pe 10 septembrie 2012

| Allecsadra a răspuns:

Draga Scoala incepe pe data de 10 Septembrie

| celmaiepicusername a răspuns:

Cursurile anului scolar 2012-2013 incep la data de luni, 10 septembrie 2012. Primul semestru se incheie vineri, 21 decembrie 2012.
Vacanta de iarna - sambata, 22 decembrie 2012 - duminica, 13 ianuarie 2013
Semestrul al II-lea incepe luni, 14 ianuarie 2013 si tine pana pe 21 iunie 2013.
Vacanta de primavara - sambata, 6 aprilie 2013 - duminica, 21 aprilie 2013
Vacanta de vara - sambata, 22 iunie 2013 - duminica, 8 septembrie 2013
Saptamana 1-5 aprilie 2013 din semestrul al doilea este saptamana dedicata activitatilor extracurriculare si extrascolare, in cadrul programului numit „Scoala altfel", avand un orar specific
Tezele din semestrul I al anului scolar 2012-2013 se sustin, de regula, pana la data de 30 noiembrie 2012
Tezele din semestrul al II-lea al anului scolar 2012-2013 se sustin, de regula, pana la data de 25 mai 2013.
http://stirileprotv.ro/......enele.html

| mascaneagra a răspuns:

Anul scolar 2012-2013 incepe pe data de 1 septembrie 2012 si se incheie pe 31 august 2013. sad