| andMM123 a întrebat:

Când mă înscriu la liceu trebuie sa fie unul din părinți cu mine?

9 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Buna dimineata, draga! happy Da, trebuie sa fie unul din parinti cu tine atunci cand te inscrii la liceu. Sper ca te-am ajutat! Iti doresc o zi frumoasa si succes mai departe! Te pup! kiss

| Motisor a răspuns:

Pai nu esti major, deci da.

| Shinderiu a răspuns:

Da.

| Stanciu_Agnes_Daniela_1994 a răspuns:

Din cauză că ești minor, trebuie sa fie unul din părinți cu tine, deoarece e nevoie și de semnătura lui.

| User2004 a răspuns:

Da. Trebuie.

| andMM123 explică:

Da

| andMM123 explică:

Am fost la liceu singur și nu am avut nevoie de părinți mulțumesc oricum.

| Alexshiro a răspuns:

Da

| GabrielaStana540 a răspuns:

Te referi la cand te duci la liceu?