| valeeExpress a întrebat:

Cand se afiseaza rezultatele de la olimpiada de romana 2013, faza judeteana pe ISJ ILFOV? Am vazut ca pe altele ( Isj Bacau) s-au afisat!

2 răspunsuri:
| DrTrxTr115 a răspuns:

Astazi s-au afisat toate, daca la tine nu s-au afisat inseamna ca au fost mai multi si dureaza mai mult, profesoara ta trebuie sa te anunte.winking

| valeeExpress explică (pentru DrTrxTr115):

Profesoara mea mi-a spus ca inca nu au venit rezultatele la clasa 7-a. La noi in scoala doar la a 5a si a 6a. pe isj ilfov nu sunt afisate, si nici pe altele.