| LuisEdward a întrebat:

Cand se fac inscrierile la licee?

Răspuns Câştigător
| Idc12345 a răspuns:

Inscrierile se fac de obicei in scoala de provenienta happy.
Dupa repartizare este necesara prezentarea la liceul unde ai fost admis.
inscrierile la liceu se fac miercurea asta la scoala de provenienta, iar repartizarea se va face computerizat.bafta
Miercuri cred.eu maine(luni) ma duc la scoala sa scriu optiunile. miercuri ttrebuie sa fie deja completat totul.iar pe 10 iulie aflii la ce liceu esti. sper ca te-am ajutat.pa:*
Eu merg miercuri pe 29! Intreaba ex-diriginta sau pe cineva de la scoala!

7 răspunsuri:
| LG_3455 a răspuns:

Intre zilele de 29 si 5 iulie se completeaza fisele, apoi vin inapoi din nu stiu ce motive si trebuie doar sa le semnezi, apoi pe 13 zile rezultatul final.Bafta multa!

| Anduuu a răspuns:

Eu merg miercuri pe 29! Intreaba ex-diriginta sau pe cineva de la scoala!

| VORTEX a răspuns:

Buna,inscrierile la liceu se fac miercurea asta la scoala de provenienta, iar repartizarea se va face computerizat.bafta

| Ana96_3682 a răspuns:

Inscrierile se fac de obicei in scoala de provenienta happy.
Dupa repartizare este necesara prezentarea la liceul unde ai fost admis.

| Ana96_3682 a răspuns:

Oh,imi cer scuze:d nu mi-am dat seama exact...
In scoala mea inscrierile se fac joi si vineri.

| LuisEdward explică:

In ce zi?

| autorul a răspuns:

Miercuri cred.eu maine(luni) ma duc la scoala sa scriu optiunile. miercuri ttrebuie sa fie deja completat totul.iar pe 10 iulie aflii la ce liceu esti. sper ca te-am ajutat.pa:*