| anonim_4396 a întrebat:

Cand vad pe cineva ca mananca un mar sau o banana imi trece prin cap ca nu e sanatos la cap. Eu prefer clatite cu frisca la restaurant. Ce e in capul lor? Sunt bune la gust? hmmm

Răspuns Câştigător
| ŞtefanaTCK a răspuns:

Sunt foarte bune la gust.
Alimentatia ta care, din cate vad, exclude fructele si probabil si legumele iti distruge sanatatea incet si sigur.
Pana nu e prea tarziu... mai mananca din cand in cand si legume sau fructe. happy

4 răspunsuri:
| AnaAmalia31 a răspuns:

Fructele sunt foarte bune pentru sanatate, dar depinde ce-ti place tie mai mult. Dar sa stii ca sunt foarte sanatosi la cap, iar fructele au in gust dulce, pentru unii mult mai bun ca si dulciurilewinking

| Vichtory a răspuns:

Fiecare are placerile sale.
Poate ca tin diete, sau cine stie ce motive au.

| GabiDumitrescu a răspuns:

@Vichtory: Sau poate ca vor _sa manince sanatos_?
@LovelyGirl4u: Sper din tot sufletul ca intrebarea asta e o gluma.

| JustMeNck a răspuns:

Sunt bune si fructele din cand in cand...big grin pentru sanatatea tawinking