| anonim_4396 a întrebat:

Care credeți că sunt șansele că meteoritul apophis sa nu lovească pământul?

6 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

100%

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu de alta dar m-am uitat ieri la un videoclipul asta : https://www.youtube.com/watch?v=sxZr3khebpQ si zice ca probabilitatea sa nu loveasca planeta noastra este de sub 3% :))

| KillaNoFilla a răspuns:

100% #2

| KillaNoFilla a răspuns:

O tampenie sa mai scoate niste bani din documentare si filme.
Treaba trista e ca de 2012 multi au pierdut o gramada de bani pregatindu-se de sfarsit, si-au facut tatuaje, s-au drogat, sinucis si eu mai stiu ce tampeni.

| MrkiddyKid1 a răspuns:

Avand in vedere ca diamentrul Pamantului este de aproximativ 13.000 KM iar diametrul meteoritului Apophis 350 si zboara printr-un Univers care sa afla intr-o continua expansiune as zice ca sansele de a NU lovi Pamantul sunt foarte mari dar nu sunt 100%.

| DenisuTzu1133 a răspuns:

100%