| Agoraphobia a întrebat:

Care e cel mai bun liceu din Bucuresti pentru profilul Stiintele naturii? Daca se poate si cu pareri, impresii

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Da, la Colegiul National "Sfantul Sava" s-a intrat cu media cea mai mare, urmat de Colegiul "Gheorghe Lazar" cu 9, 78. Dar asta nu inseamna ca sunt cele mai bune pentru tine.Si bine faci ca te interesezi din timp.Trebuie sa fie aproape de casa.

| Peaches a răspuns:

Liceul Sf Sava. In anul 2013 s-a intrat cu media 9, 88. Liceu de prestigiu, mereu in primele trei locuri din tara, cu profesori de exceptie, pentru toate profilurile. Asta e ceea ce stiu eu. Ar fi bine daca ai putea contacta pe cineva din liceul respectiv (elev).