| DonaldTrump a întrebat:

Care era masura ideala a craniului unui "arian"? funda!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Intrebarea trebuia adresata "ingerului mortii" Dr.Josef Mengele. Din pacatea murit si a luat cu el si secretul rasei pure. laughing

| DonaldTrump explică (pentru corbulalbrosu):

Dammit! laughing Lasa ca merg eu in Cadito Godoi unde a fost si el si ii masor pe gemenii de acolo.

4 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Daca o treceai la categoria 'trivia Amuzante ' iti ofeream sansa sa ma mamasori pe mine! Contra unei tigari!
Daca vrei sa-ti raspund serios, ti-as spune ca inca nu s-a dovedit ceva in acest sens, ca a fost un motiv de propaganda, ca nici macar termenul de 'arian' nu a fost inca acceptat de savantii care faceau parte din mai multe categorii!
Defineste mai inainte : ce inseamna arian, apoi mai dovedeste daca mai exista la scara larga concret.(afara de cei din Tihbet).Eu cred ca nu mai exista rasa pura! Doar vestigii!
Nu ai tu atatea funde cate mi-as dori eu!
Apoi sa stii ca sunt si arieni si semiti cretini!
Nu cred ca-ti va folosi la ceva, doar sa faci un studiu.
Dar sa aflam pareri!