| Gosh. a întrebat:

Care este cel mai bun liceu din Iasi dupa parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| mada_4633 a răspuns:

Negruzzi, National, Racovita

7 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Colegiul National "Costache Negruzzi

| Mihaitsa22 a răspuns:

''Costache Negruzzi''tongue

| Gosh. explică:

Ma omorati cu Negruzzi...laughing

| sensesDelight a răspuns:

Cel mai bun liceu este Racoviță de regulă, apoi Naționalul și Negruzzi.
Cea mai grea admitere e la Racoviță, dar nu e așa cum își imaginează unii (chinuri, toceală, nervi, note mici), au și profesorii de la mine cap. ^.^
Dacă vrei totuși un liceu mai libertin cu băieți mai frumoși Naționalul e foarte mare și fain ca și clădire, la fel ca și Negruzzi, numai că acolo pe mine mă enervează uniforma din cap până-n vârfurile degetelor.

| Blake1 a răspuns:

Negruzzilaughing)

| ßέßέ a răspuns:

Economic 1 e sigur! laughing

| DmnProfesoara a răspuns:

Colegiul Tehnic "Dimitrie Leonida"