| RockForever99 a întrebat:

Care este primul lucru care va trece prin gand cand rostiti cuvantul teme?

Răspuns Câştigător
| HeartBeat_5869 a răspuns:

Ohhhh, Nu!
Totusi, chiar daca acum unii dintre noi nu realizeaza, ne ajuta foarte mult aceste teme. Ca daca nu ne-ar fi de folos, nu cred ca ni s`ar mai da!
Dar, mai rarut ca e mai dragutlaughing
Bye.

12 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Tocilara, de cate ori imi fac temele ma simt ca o tocilara

| babyblue a răspuns:

Stresoh go on.

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Groooaza, adica : "ooof iar teme " m-am saturat

| lylo a răspuns:

Cand aud cuv " teme" imi vine in minte un singur lucru... CHIN! laughing

| NimeniCelebru a răspuns:

Chincrying
Timp pierdut.
Plictiseala.
Greuuu X-(
Fundita? puppy dog eyes

| Kerli a răspuns:

Din nou imi voi pierde toata dupa-amiaza

| nikolikky a răspuns:

Profu de isto si profa de romana saru...Stai,ei isi insala sotii?

Hmmm... Curios. thinking

| Tormentor a răspuns:

Plictiseala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa-amiaza pierduta! auu... tema la MATE! sfanta sacra Mate! tot ce imi vine este greu, timp pierdut, oboseala.laughinglaughingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu va plac temele nu o sa ajungeti niciodata cineva in viatawinking doar gunoieri... mi-e sincer imi plac foarte mult temele happy nu stii cu ce te intalnesti in viata

| baby_4423 a răspuns:

''scoala'' funda:dplzz

Răspuns utilizator avertizat