| AnonimaBi a întrebat:

Care este rolul unui model in viata unui tanar?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Nu sunt un model si nici nu am degand sa fiu, cum sunt asa voi fi si mai tarziu.''
Nu iau pe nimeni in p8la mea inexistenta, imi umrez drumul in viata singurica. In todeauna voi face ce vreau eu, cum vreau si cum simt ca imi este mai bine pentru mine. De aceea ai o viata, practic din greseli se invata.

| PVAAVU a răspuns:

Rolul unui model in viata unui tanar este de a-l invata pe acesta lucruri esentiale in viata; lectii utile-n ea; si totodata il ajuta sa reuseasca in viata, sa invete din greseli.