| aalleexxyyaa a întrebat:

Care este ultima medie care s-a intrat la liceul Economic din Suceava? FUNDA

Răspuns Câştigător
| catalinutza99 a răspuns:

~n urma repartiz\rii computerizate, 297 de elevi suceveni au fost admi[i la liceu cu medii de admitere cuprinse `ntre 3, 56 [i 4, 99, asta `n vreme ce [ase elevi au fost repartiza]i av=nd media de admitere 10 N patru din cei [ase elevi suceveni care au media 10 la admitere au fost repartiza]i la Colegiul Na]ional "Petru Rare[" din Suceava, un altul a fost repartizat la Colegiul Na]ional "{tefan cel Mare" din municipiu, iar al [aselea la Colegiul Tehnic "La]cu Vod\" din Siret N cea mai mare ultim\ medie de admitere a fost `nregistrat\ la Colegiul Na]ional "Petru Rare[", specializarea Mate-info bilingv Englez\, respectiv 9, 74 N cea mai mic\ ultim\ medie de admitere de anul acesta a fost de 3, 56, not\ ce s-a `nregistrat la Grupul {colar Dumbr\veni, la specializarea Mecanic\

| aalleexxyyaa explică (pentru catalinutza99):

Nu trebuia sa te complici atata laughing))

1 răspuns: