| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cartile preferate ale lui Robert Pattinson? Ce carti a citit? Funda

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Da' ce zacusca mea de intrebare e asta? Nu ti se pare ca era mai usor daca scriai pe Google "Robert Pattinson's hobbies" sau ceva de genul?

Uite niste informatii:

http://www.robsessedpattinson.com/......pdate.html

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20081213210414AAzHDa0

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tu ai toate tiglele pe casa? De unde mama dracului sa stiu eu ce citeste ala? Daca e american, am mari indoieli ca ar citi (daca stie) si altceva decat cartea de telefon. Astia sunt cretini prin definitie. Asa fani, asa actori!

| Pirkko a răspuns:

Nu stiu. Nu suntem intimi.
Si nu cred ca declara presei tot ce face, tot ce mananca, tot ce citeste, tot ce-si cumpara etc. etc.
N-ai cum sa stii. Doar daca-l intrebi...

| Pirkko a răspuns:

Maysa,
Sa-mi trag palme daca pricep de ce toti neajutoratii de genul tau ne stupizesc daca nu le dam raspunsuri cum doresc. De ce nu-ti merge mintea, fato? Ca nu te-a inzestrat natura?
Vino aici si explica celor care-ti dau raspunsuri cum, puii mei, vrei sa stim ce carti citeste ala de care esti indragostita daca respectivul nu da detalii in presa? Tu crezi ca suntem angajatii lui ca sa stim? Explica-ne, minunatie!

Psst... pune-ti stupidul in chiloti, miss! Iti va tine cald in lipsa lui Pattinson.

| Pirkko a răspuns:

Principessa,
Imi cer scuze de la Pattinson. Prefer... Nu realizasem ca o fetita de 11, 12, 13 ani, cum zici tu, este fan de Dan Diaconescu si cauta bormasini pentru facut gauri la sifonier. Imi trag palme! Méchant Dobby!

| MatsuKeruGirl a răspuns:

Suntem noi in mintea lui ca sa stim? freaca si tu o lampa cu o carpa, poate iese duhul magic, puneti o dorinta : ce carti a citit robert pattinson si gata! ce intrebare...

| MatsuKeruGirl a răspuns:

Sii Pirkko ai vb cam urat, ea poate e o fetita de 11, 12, 13 ani si daca nu este, nu trebuie sa injuri ca un huligan! nu te crede tu cel mai destept!

| AzaghastDxFyuro a răspuns:

Ce tampenie e sa idolatrizezi un om celebru.Sunt curios,tu iti traiest viata pentru Pattison, vampirasu.Ala nu te cunoaste,nu tine la tine,l-ar durea undeva daca tu ai pati ceva!
Sunt sigur ca vrei sa stii ce carti a citit, peutru a le citi si tu, nu?
Lasa-l pe Cullen si traieste viata.

| Andreea_8819 a răspuns:

Dar de unde sa stim noi, dc nu l intrebi pe el?rolling on the floor

| camelia15 a răspuns:

Aloo ce aveti si eu sunt un mare fan al lui asa ca daca stiti raspundeti nu scrieti ce aveti in cap ca nu aia o intereseaza toti prostii scriu ce mama dr*** si alte prostii terminati-va oameni buni doamne!