| SingleForOne a întrebat:

Care sunt cursurile de marketing digital sau copywriting, cu certificare acreditata?
As dori ceva in care sa am incredere, sa pun in practica.

Răspuns Câştigător
| marin1988 a răspuns:

Aici te-ai uitat? https://learndigital.withgoogle.com/......-marketing

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Cea mai buna chestie pentru pus in practica pe felia asta, mai ales pe scris, e operatia in sine. Eventual arunci o privire pe guidelines, cum ar fi alea de la Associated Press, si aia e. P.S. Am niste ani de cand scriu, niciodata nu mi-am batut capul sa arunc cu certificari si diplome cand am portofoliu. Aveam la un moment dat niste certificari BrainBench valabile, dar nu mi-am mai batut capul cu ele.

| marin1988 a răspuns:

Ai încercat atelierul digital de la google? Îți oferă la final o diplomă acreditată de ei, cum că ai bazele marketingului digital.

| SingleForOne explică (pentru marin1988):

Din ce am vazut, e doar despre Manager de proiect si Analist de date.