| Ciprian96CPY a întrebat:

Carti de electronica in format pdf unde gasesc si eu?

4 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Google store/magazin are o gramada.

| vladst1 a răspuns:

Depinde si la ce te referi... Vrei diagrame, numai teorie sau ce. Uite o carte de electronica analogica, care cred eu ca cuprinde multe chestii : http://vega.unitbv.ro/~nicolaeg/ (este un site ftp gasit din greseala de mine modificand url-ul de la departamentul de electronica si calculatoare ). Daca navighezi printre fisierele alea, mai mult ca sigur vei ramane impresionat de cata bibliografie poti gasi. Cel putin eu am ramas imresiona in momentul asta ca am gasit-o, si voi salva link-ul si pentru mine :)). Sper ca ti-am fost de ajutor. Multumesc si eu ca m-ai pus sa caut si sa gasesc asa o minunatie!

| vladst1 a răspuns (pentru vladst1):

Scuze, am gresit, era alt link cand am scris prima parte, pana am facut descoperirea happy, acolo gasesti TOT despre electronica (zic eu) hi. hi.