| anonim_4396 a întrebat:

Cash me outside how 'bout dat.
Lol, so, maine am de dat testul ala de intensiv engleza, nu, nu e bilingv, intensiv engleza. Am proba orala si scrisa, cred ca ma descurc la engleza destul de bine ( imi pare rau ca n-am fost modest :/ ) dar cam am anxietate sociala... Deci ce dracu' ne da la oral :#? Ce te intreaba, mi-e frica c-o sa ma fac de ras, tbh nu stiu daca ma pricep la gramatica in engleza, stiu sa scriu foarte bine in engleza si sa traduc aproape tot ( obv. nu stiu TOATE cuvintele, de ex. termeni de specialitate intr-o anume meserie, la asta ma refer). Daca conteaza testul e la Odobleja, sunt curios ce ne da. Da, m-am uitat la modele de teste, tell meh what the fek am de spus la oral ( pliz. ). Nu, nu dau funda, raspundeti sau nu. Thx in advance.

Răspuns Câştigător
| suntsuper a răspuns:

Iti da un text de vreo 10 randuri maxim, cateva intrebari sub, ai timp vreo 10 minute sa iti scrii raspunsul la acele intrebari(pe scurt) pe acea foaie, apoi mergi intr-o banca din fata ca sa vorbesti cu profesorii aceia(vor fi 2), le spui biletul numarului si ei iti vor pune intrebari pe baza textului, cele care le ai si tu pe foaie, si cateva in plus. dar de obicei iti da punctaj maxim daca poti forma cateva propozitii coerente, eu cand l-am dat foarte putina lume nu a luat maxim.

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

You will answer to all the randoms quiestions.
Like how you belive the future will be for you.
You have a special momwnt into your heart?
Are you gay?
What sport would you practice.

| Tiger7777 a răspuns (pentru Crackman):

Wait... I thought that is a lot harder..this is so *** easy... I'm just in 9th grade but i think i don't need to study so much for the maturity exam laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi raspunde si mie cineva cu toate tiglele pe casa?