| mmamiruna a întrebat:

Caut meditator la istorie din Bucuresti, in vederea sustinerii examenului de bacalaureat! Hellp me...

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Eu am luat 9 la bac la istorie daca vrei te ajut eu! Sunt student anul 3 la automatica.

7 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Da nu inteleg la ce iti trebuie medii la isto ( si eu dau bacul anul asta)...adica poti sa inveti si singura ca nu e ca matematica(eu ce sa mai zic). Nu e asa greu la istowinking

| BUBULINA a răspuns:

Are drepatate inutza

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu se merita sa faci pregatire la istorie...nu e asa greu... poti invata si singura... oricum bafta kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E drept ca istoria poate fi invatata fata profesor dar uneori e nevoie de un personaj pasionat de istorie, care sa-ti insufle etuziasm de a invata. Istoria e ca o poveste despre trecut. Eu sunt profesor, absolvent de master in istorie, si as vrea sa te ajut. Ma poti contacta, daca mai esti interesata, la adresa de mail andrei.stephan@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un meditator ma poti contacta pe adresa de mail stoica_ramona2002@yahoo.com. sunt profesor de istorie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pot sa fiu si eu de folos, preturi de criza. mai multe detalii vorbim pe mail. cristian. durleci@cdep.ro

| mmamiruna explică:

Deci eu doream sa dau la geografie.Asasadar eu nu pot retine evenimente istorice cronologic si deci doresc sa imi explice cineva mai clar.Nu vreau sa imi pierd timpul invatand istoria ca o chineza veche...