| SergiuBoss11 a întrebat:

Ce ati facut la bac? eu n-am numarat cuvintele la subiectul al treilea... daca imi da alea 14 puncte pentru redactare iau peste 9, 50,daca nu 8, 8 si cevalaughing. Acum, doar nu sta profesorul sa numere cuvinte...am 4 pagini.am scris de Harap-Alb de mi-a venit rau.

"In ultima zi a anului 1889, omul Ion Creanga se intoarce la pamantul de huma.Scriitorul si-a semnat trecerea prin veac printr-o opera unica si geniala care-i va indreptati titlul de ""Homer al nostru"" " Cam asa este subiectul,zeu, ce sa mai!

Voi ati facut 600 de cuvinte la subiectul 3?

Răspuns Câştigător
| Ruxandra15 a răspuns:

Nu va numara nimeni. Sunt intre 10-13 cuvinte pe un rand deci vreo 3-4 pagini trebuie sa scrii

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu te lăuda...

| LoveSleep a răspuns:

Bă, n-am numarat cat am scris la subiectul 3, ca-mi era prea lene.

| Ibrahimovic a răspuns:

Eu zic sa nu fii asa sigur. happy