| anonim_4396 a întrebat:

Ce Ati Facut TPU In Prima Zi De Scoala eu mi-am facut si prietena daca nu ma credeti Iam spus Daca vrea sa fie prieten cu mine la fata aia si a spus ca da si i-a spus ca nu are prieten ce noroc am da voi ce ati facut in prima zi cel care raspunde primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| andreeade a răspuns:

Am dormit!laughing)

9 răspunsuri:
| yyyyy a răspuns:

Eu cred ca ea s-a referit ca da puteti fi prieteniI(amici) deci nu iubiti tongue

| ΔH a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa inveti limba romana.
Nu tu semne de punctuatie, nici macar punct, nu tu exprimare, pe scurt esti varza.

Tipa cum sta la capitolul limba romana?
Daca are 10, atunci pastreaz-o, poate mai inveti si tu ceva.

| Quadrilateral a răspuns:

Iti voi spune dupa ce vei pune mana pe o carte de limba si literatura romana happy

| Trefla a răspuns:

Am frecat duda.

| danutz24 a răspuns:

1-0 romana.invata sa vorbesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am cunoscut bobocii happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahaha
Superb!
Aahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahhaahhahahahahahahhahahahahhahaha
Bravo, junioru'! M-ai amuzat copios!
In prima zi? Din ce an, ca nu mai sunt la scoala demult?
In general stateam cuminte in banca si o tineam asa timp de o luna.

| KidutzuLuvv a răspuns:

rolling on the floor) cum ai intrebt.o daca vrea sa fie "prieten" cu tine?thinking

| WTFPLM a răspuns:

Aha deci sa inteleg ca esti gay?! daca i-ai cerut "fetei" sa-ti fie prieten...si esti cumva si bozgor, ca nu prea stii romana.