| FaraNumePls a întrebat:

Ce cărți mi-ați recomanda sa citesc? Eu citesc cărți de genul : Instrumente mortale, Divergent, Jocurile foamei...
Deci puteți să îmi spuneți romane nici foarte greu de înțeles dar nici foarte ușoare. Dau funda happy

4 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Roata Timupului.

| D3I3 a răspuns:

Cartile mele preferate sunt Fericirea incepe azi si Fericirea mea esti tu. Poti sa o gasesti si in format digital,

| Skyway19 a răspuns:

Poti incerca Harry Potter, Stapanul Inelelor, Miss Peregrine. Eu le-am citit pe toate astea si mi-au placut foarte mult