| Amilie100 a întrebat:

Hei, TPU! Am si eu o intrebare: cam la ce varsta se citesc urmatoarele carti: Alegerea, Jocurile foamei, Divergent, Jocul coroanei, Anna si sarutul frantuzesc, Instrumente mortale, Fan Girl si Cercul secret?

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

12+

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

LA niciuna, sunt prea proaste. Macar citeste ceva ce merita, literatura clasica.

| mateia a răspuns (pentru Adry05):

Daa, bine zis. Poate doar Jocurile foamei ar trebui pastrat, nu de alta dar prea e la moda si sa stie pe ce lume traieste happy

| Aberdeen a răspuns:

13+