| Muraru_Constantin_1979 a întrebat:

Ce contine dosarul pentru inscriere la liceu?

2 răspunsuri:
| Stanciu_Agnes_Daniela_1994 a răspuns:

1. cererea de înscriere;
2.cartea de identitate (daca este cazul) şi certificatul de naştere, în copie legalizată;
3.adeverinţa cu notele şi media generală obţinute la Evaluarea Naţională din clasa a VIII-a;
foaia matricolă pentru clasele a V-a – a VIII-a (cu calculul mediei generale);
fisa medicală.

| YesorNo a răspuns:

Foaia matricola (cea cu media din fiecare an), foaia cu notele de la examen, si nu stiu sigur daca si diploma de absolvire. Trebuie sa ti le dea la secretariat.