| callie2 a întrebat:

Ce credeti ca pica la istorie la bac anul asta? Mai pica Romania in secolul XX daca asta a fost si anul trecut? Voi ce invatati in special? Ce vreti sa pice?

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Anul trecut a picat " România în secolul XX"?
Nu pot să cred.
Despre un astfel de subiect nu-ţi e de ajuns o viaţă de om de scris nu doar două ore.
Despre un astfel de subiect s-au scris cred peste 10.000 de titluri şi nu cred că s-a epuizat subiectul.

| callie2 explică (pentru corolav):

Asta a fost titlul. mai erau subpunctele care iti dictau ce sa scrii in principal dar asta a fost.

| Nmemmi a răspuns:

Formatiuni prestatale sau romanizarea