| вliSs a întrebat:

Ce credeti ca va pica anul acesta la bac la romana?

6 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

O sugestie ar fi sa te uiti ce subiect a fost la ultima sesiune ca rezerva. Am observat ca rezerva de subiect pe un an s-a dar in al doilea an. Nu stiu cum ai putea sa afli acest lucru, eu am avut o carte: Cum sa nu ratezi bacalaureatul la limba si literatura romana - de Costina Creita, si aici am observat acest lucru, nu a fost in fiecare an dar intr-un procent de 70% a cazut rezerva din anul anterior. Daca o sa gasesc ceva care sa te ajute o sa-ti trimit pe privat. Aici nu e ceva ce crezi, aici esti aproape sigur.

| вliSs explică (pentru Jameson):

Multumesc

| Jameson a răspuns (pentru вliSs):

Cu placere...Mult succes.

| Alecsx123 a răspuns (pentru Jameson):

Salut, imi poti trimite si mie daca gasesti? :d
alecsx_kid@yahoo.com
Mersi!

| Catalin_Cata_1995 a răspuns:

rolling on the floor atatea pareri. rolling on the floor si de fapt a picat Mihai Eminescu. :-s

| TP_Luci_1994 a răspuns:

Sincer Bacoviahappy