| NoMusicNoLife a întrebat:

Ce credeti despre Liceul de Arta din Oradea? Dau funda pentru cele mai bune si sincere pareri
mersi

:*

Răspuns Câştigător
| Pepper9 a răspuns:

Buna.Marcki,are mult talent happy. Pentru ca sunt si eu de acolo, am sa zic ca este fain. Imi place foarte mult scoala si profesorii sunt de treaba(mai ales Dl.Chis). Stii cine sunt?smug

3 răspunsuri:
| NoMusicNoLife explică:

O. o, nu stiu cine esti da plz spune-mi pentru ca si eu am aceeasi parere despre dl Chis, care e cel, ai bun profesor de mate. deci, cine esti?

| Pepper9 a răspuns:

Acum stii cine sunt big grin

| Marcki a răspuns:

Buna! sunt din Oradea mie mi se pare fain daca ai si talent... sper ca ti-am fost de ajutor.