| Xbam a întrebat:

Ce credeti? Ministerul chiar face 10 variante la evaluarea nationala si le trage la sorti? Nu cred ca asa fac ei, nici macar nu fac public restul de 9 variante.Eu cred ca fac ei o varianta caare ne-o dau si o numeroteaza cu o cifra de la 1-10 sa credem ca a fost trasa la sorti.

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Sunt comisii speciale care aleg variante de pe net, din culegeri..., selecteaza din fiecare varianta cate-o problema, si asa ies 10 variante, trage una la sorti si gata.

| Anerol a răspuns:

Mda. cred ca ai dreptate. Mai ales 9 variante. Isi pierd si ei timpu ca tot una ne dau.oh go on