| Hexiled a întrebat:

Ce derept are un profesor sa-ti dea nota 1 si sa cheme televiziunea ca am scrie eu pe test Facebook si Youtube?(nu a chemat dar asa mi-a zis) Vreau citate si parerile voastre

P.S funda + vot de iteligenta

Răspuns Câştigător
| ImCalledLamă a răspuns:

Pai ce drept ai tu sa scrii pe testul ala Facebook si YouTube?
Era test legat de asa ceva?
Are tot dreptul sa iti dea 1 imi pare rau.

| ImCalledLamă a răspuns (pentru ImCalledLamă):

? Am primit eu funda care nu iti tin deloc partea?!

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Eu am scris I hate english.Mi-am cerut scuze(ca m-a obligat mama, recunosc laughing) si totul a revenit la normal. Daca n-ai mai scris nimic tu ai vrea sa-ti puna 10? Ai cam atinso acolo unde nu trebuie, mai bine renunti tu la orgoliu si-ti ceri scuze.

| Meптαʟıтч a răspuns:

Îţi meriţi soarta, sincer...

| BiancaPavel a răspuns:

Nu are nici un drept să cheme televiziunea și să-ţi dea nota 1 pentru un lucru atât de nesemnificativ.Din câte știu eu, nota 1 se dă pentru copiat.Sincer,eu mi-aș cere scuze doar pentru a nu-mi strica media. Oricum, dacă cheamă televiziunea pentru așa ceva, el/ea se face de rahat.